NABÍDKA NA VÝZNAMNÉ ŘEŠENÍ ÚSPOR TEPELNÉ ENERGIE
"NEJLEVNĚJŠÍ JE TA KTEROU UŠETŘÍTE"

Dovolujeme si vás oslovit s nabídkou na zateplování vašich objektů, a to dvěma systémy, kterými se zabýváme od roku 1992.

1. Zateplení a současné prosvětlení například tělocvičen, bazénů, spojovacích chodeb, skleníků, podhledů a podobně. Jedná se o průsvitné plastové samonosné profily PANLUX II. o síle 40 mm, šířce 300 mm a délce podle potřeby na míru s koeficientem prostupu tepla k=2,45 W.m.2.k-1 (lepší než izolační dvojsklo).
Tento systém plastových profilů řeší například náhradu copilitů, luxfer, drátoskla, nebo lze vytvořit vedle těchto stávajících stěn další z profilů PANLUX II., čímž se izolační efekt ještě výrazně znásobí. Z doposud realizovaných akcí jsou prokazatelné roční tepelné úspory až 30%. Přibližná cena včetně montáže za 1m2 je 650,-Kč a výš podle náročnosti montáže.

2. Zateplování podhledů a fasád z vnější strany pomocí plastových prvků a izolace, které jsou řešenyjako trvale odvětrávaný systém se všemi přednostmi pro odvlhčování nosného zdiva a bezúdržbovost fasády. Dosažené tepelné úspory jsou závislé na zvolené síle izolačního materiálu. Přibližná cena včetně montáže za 1 m2 je 550,-Kč a výš podle náročnosti montáže.

První plastový fasádní obklad v ČR, u kterého lze garantovat barevnou stálost i pod vlivem slunečního záření a jiných vnějších vlivů, a to i u jiného odstínu než bílého a hnědého!!!

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás.

Jsme připraveni vám sdělit další informace, zaslat podrobnější nabídky, vzorky či vás osobně navštívit a navrhnout konkrétní řešení včetně přesné ceny pro váš případ. Mimo jiné také dodáváme plastová okna, dveře, parapety, a kompletní klempířské výrobky.

Kontakt na provozovatele těchto stránek: Ing. Ivo Hingar
inženýrská kancelář
Na Jarově 2
130 56 Praha 3
tel&fax +420 284860053, 274820535
mobil +420 603 450395
e-mail hingar@grbox.cz